لیزر اسکلپیون

بازدید: 25 نفر
انتشار: 27 Dey 1400
لیزر  اسکلپیون

کمپانی اسکلپیون آلمان ( از مجموعه زایتس آلمان : پدر اپتیک جهان ) یکی از پیشرفته ترین و سرشناس ترین تولید کنندگان لیزر در مارکت بین المللی می باشد که محصولات و خدمات خود را به موسسات پزشکی در سراسر جهان ارائه می دهد.

هزاران دستگاه لیزر در آلمان و تعداد بیشماری در سرار دنیا از این کمپانی استفاده میکنند. اسکلپیون از سال 1977 ( بیش از چهل سال ) در امور زیبایی – جراحی زیبایی و لیزر تخصص دارد و در بیش از 60 کشور در سراسر جهان حضور دارند. اسکلپیون سهم عمده ای در بازار لیزر دارد و طیف گسترده ای از محصولات را ارائه می دهد و بالاترین استانداردهای مدیریت و کیفیت را دارا می باشد .

دارای گواهینامه ها و جوایز متعددی از قبیل گواهینامه TÜV و تأییدیه FDA آمریکا - Visa Clearance بوده و برنده ی جایزه بهترین طراحی و نو آوری از کشور خود یعنی آلمان و جزو TOP 100 از نو آورترین شرکت ها می باشد .
تمامی اختراعات و پیشرفت ها را کمپانی اسکلپیون مدیون موقعیت شرکت در Jena آلمان می داند که به حدود 8000 شرکت که در بخش اپتوالکترونیک مشغول فعالیت هستند دسترسی نزدیکی دارد. این شرکت طیف گسترده ای از انواع لیزر از دایود تا اربیوم و کیوسوئیچ را دارا می باشد و بهترین وبالاترین تکنولوژی های موجود در بازار را ارئه می دهد.

اسکلپیون جزو معدود کمپانی هایی است که تخصصی فعالیت در زمینه لیزر و زیبایی دارد و برای متخصصین و پزشکان در سراسر دنیا کلاس های آموزشی برقرار می نماید و این یعنی حمایت همه جانبه از تولید و نهایت رضایتمندی است.

با دکتر زهرا تیموری به صورت آنلاین گفتگو کنید

در هر مکان و زمانی، سؤالات خود در زمینه زیبایی و لیزر را به صورت آنلاین بپرسید و در اسرع وقت پاسخ خود را دریافت کنید.
دیدگاهتان را بنویسید

نظری موجود نیست